فر توکار ۹۰ آلتون

فر ۹۵ لیتری آلتون همراه با آپشن های فراوان برای خانم های خانه دار ایرانی و آشپزهای حرفه ای و نیمه حرفه ای عرضه شده است و می تواند برای کارهای مختلف شیرینی پزی و آشپزی مورد استفاده قرار گیرد. برند آلتون ساخت این فر را با تکنولوژی نوین روز همراه کرده است و مصرف کنندگان می توانند آن را در زمینه های مختلف آشپزی و قنادی مورد استفاده قرار دهند.

 ابعاد برش فر ۹۰

 دو عدد جوجه گردان

در فرهای عرض ۹۰ دوعدد جوجه گردان وجود دارد که با عملکرد روان و آهسته می توانند در محفظه ی فر، دو مرغ کامل را در خود جای داده و یک غذای لذیذ و خوشمزه را آماده کند

 سنسور حسگر پخت گوشتMeat Prob

هنگام پختن گوشت، سیب زمینی یا بروکلی و یا غذاهای دیگر می توانید از سنسور میت پراپ استفاده کرده و دمای داخلی این غذاهارا نیز کنترل کنید و چنین غذاهایی را تا حد مشخص و دلخواهی بپزید .

 برنامه یخ زدایی

با داشتن این فر می توانید یخ زدایی از محصولات غذایی مختلف خود را نیز انجام دهید فن فر، دمای مشخصی را به مواد یخ زده در داخل فر رسانده و عملیات یخ زدایی را انجام می دهد.

 عملکرد طبخ

المنت های موجود در فر آلتون ۹۵ لیتری در تعداد بالا تعبیه شده اند و مهم ترین خاصیت آن ها این است که در زمینه ی آشپزی، قنادی و شیرینی پزی می توانید از ۱۰ عملکرد طبخ منحصر به فرد آن استفاده کنید. این برنامه ها با فعال یا غیر فعال شدن این المنت ها فراهم شده اند:

المنت دوبل بالا و المنت پایین

المنت بالا

المنت بالا، فن گردش هوا

المنت پایین و المنت دور فن / فن گردش هوا

المنت دور فن و فن گردش هوا

المنت دوبل بالا و المنت پایین / فن گردش هوا

المنت پایین و فن گردش هوا

المنت دوبل بالا

المنت بالا و المنت پایین

المنت دور فن فن گردش هوا

فن گردش هوا

 مجهز به شیشه Low-e جهت کاهش حرارت درب فر

شیشه Low-e به کار رفته در این فر، از یک لایه نازک میکروسکوپی برخوردار است و سبب می شود که تبادل گرمایی از داخل به بیرون و از بیرون به داخل صورت نگیرد در چنین شرایطی دمای تعیین شده برای محفظه داخلی فر، حفظ خواهد شد.

 ریل تلسکوپی

این فر توکار با استفاده از ریل تلسکوپی، فرایند خارج کردن غذای آماده از فر را ساده تر می کند و انگشتان دست شما کمترین تماس با بدنه داخل فر خواهد داشت. این ویژگی مهم به واسطه بدنه نسوز و مقاوم در برابر حرارت آن فراهم شده است.

 سیستم پخت سریع

با استفاده از قابلیت تمام المنت های موجود در این فر این محصول میتواند یک پخت سریع و آسان را برای کاربر فراهم کند و دما را در یک مدت زمان پایین به حدقابل توجهی بالا ببرد. در نظر داشته باشید که این ویژگی، همراه با حفظ کیفیت غذا خواهد بود.

با فر آلتون چشم و چراغ آشپزخونتون روشن میشه  : )

 پوشش داخلی آسان تمیز شونده

تمیز کردن فضای داخلی فر توکار به ساده ترین شکل ممکن صورت میگیرد. لعابی که برای فر ۹۵ لیتری آلتون استفاده شده است، از مواد نانو تهیه شده و هیچ خلل و فرجی هم ندارد. مواد غذایی به لعاب نمی چسبد و بنابراین به راحتی میتوان آن را تمیز کرد.

 فن خنک کننده اتوماتیک

خنک کننده اتوماتیک محصول در شرایط مختلف فعال شده و از رسیدن آسیب به قطعات فر جلوگیری میکند.این امر برای عملیات پخت و پز هم بسیار مناسب است، چرا که آمادگی لازم پیش از شروع پخت به صورت ایده آل فراهم می شود.

 قابلیت ذخیره تمام برنامه ها

با ذخیره تمام برنامه های سفارشی خود در سیستم فر آلتون ۹۵ لیتری، روند پخت و پز سریع تر طی خواهد شد و تنها با یک بار تنظیم شرایط دقیق و رسیدن به دما و زمان ایده آل، می توانید در دفعات بعد بدون تنظیم خاصی، همین روند را با برنامه های آماده تکرار کنید.

  ۱ عدد سینی

با سینی ۳۰-۶۰ سانتی متری فر آلتون ۹۵ لیتری میتوانید مواد غذایی را با ظرفیت دو برابری روی آن قرار داده و در زمان صرفه جویی کنید. برای مثال برای پخت کیک در آن میتوان ۴ قالب ۱۹ یا ۲۰ قنادی، یا ۳ قالب ۲۳ قنادی، و یا ۲ قالب ۲۵ قنادی قرار داد. و همچنین استیک سایز بزرگ، بوقلمون کامل، و ۲ قالب ۳۰ سانتی متری پیتزا به راحتی در فر سایز ۹۰ آلتون جای میگیرد.

 لولای آرام بند (soft close)

لولای سافت کلوز به کار رفته در فر باعث میشود که بدنه ی درب فر به دلیل محکم بسته شدن، آسیب نبیند.این ویژگی در نزدیکی فاصله بین درب و محفظه ی فر موجب می شود که درب به آرامی بسته شده و کاربر نیز دخالتی در این امر نداشته باشد. بدین ترتیب احتمال آسیب دیدن دست افراد خردسال نیز کمتر خواهد شد.

 فن گردش هوای داغ

فن گردش هوای داغ فر توکار ، هوای گرم را به کل محفظه رسانده و سبب می شود که یکنواختی در پخت غذا و شیرینی فرام شود. بدین ترتیب کیفیت پخت بالا می رود. با این آپشن، هوای داغ به صورت یکسان در محفظ فر به گردش درآمده و شرایط مناسبی را برای پخت فراهم می کند.

درب سه جداره

 درب سه جداره و جداشونده ضد حرارت

درب سه جداره شیشه ای فر ۹۵ لیتری آلتون باعث جلوگیری از پرت حرارتی می شود. بدین ترتیب کیفیت پخت حفظ شده و دمای تعیین شده فضای داخلی فر، به بیرون راه پیدا نخواهد کرد.در کنار آن جداره بیرونی نیز همیشه خنک مانده و مسائل خطرناکی همچون سوختن دست رخ نخواهد داد.

 نمایشگر دیجیتال لمسی

نمایشگر دیجیتال لمسی امکان انتخاب برنامه های موجود در فر را فراهم می کند. هنگامی که عملیات پخت و پز توسط فر انجام می شود، اطلاعات کاملی از آن روی همین نمایشگر نشان داده می شود. دمای پخت نیز در حین همه ی برنامه های فر رویت شده و راحتی بیشتری را به کاربر در حین کنترل عملیات پخت و پز ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست