کابینت ممبران با طرح چوب

کابینت ممبران با طرح چوب

کابینت ممبران طرح چوب قهوه ای با بوفه های کوچک

یکی از طرح های بسیار پرطرفدار در کابینت ممبران، طرح چوب است. همیشه برای ما کابینت آشپزخانه چوبی یک کابینت بسیار لوکس و بی نظیر بوده. به همین دلیل دوست داریم با کابینت های ممبران طرح چوب، این حس رو با هزینه ای بسیار کمتر وارد خانه خودمون کنیم. کابینت های ممبران طرح چوب بسیار زیبا و مجلل هستن و جزء کابینت های کلاسیک به شمار میان. در ادامه چند مدل دیگه از این نوع کابینت ممبران رو باهم ببینیم.

کابینت ممبران کلاسیک با جزیره لاکچری و رنگ قهوه ای تیره

کابینت ممبران با طرح چوب و رنگ بندی تیره. شاید رنگ بندی تیره موجود در این مدل معایبی هم داشته باشه که داره! اما به شکوه این آشپزخانه نگاه کنین. میتونه هر چشمی رو به خودش برای دقایقی خیره و مات کنه! سر ستون ها، ستون های موجد در کابینت، مجسمه ها و تمامی اجزای این آشپزخانه شما رو به یاد طرح های با صلابت چوبی میندازه. طرح هایی که حس ناب طبیعت رو وارد منزل شما میکنه.

کابینت ممبران طرح چوب به رنگ قهوه ای روشن و با طراحی بوفه های بزرگ

مدل کابینت ممبران با طرح چوب و رنگ بندی روشن. این طرح با اینکه صلابت و شکوه طرح قبلی رو نداره اما مزایای خیلی زیادی داره. یکی از مهم ترین مزایای این طرح انتخاب صحیح رنگ بندی کابینت با توجه به فضاست. فضای آشپزخانه در این مدل بسیار کوچک تر از مدل قبلی است. بنابراین باید در انتخاب رنگ اون بسیار محتاط بود و از سمت روشن طیف رنگ بندی چوب استفاده کرد. کاری که به صورت صحیح در این مدل انجام شده.

یک نظر در “کابینت ممبران با طرح چوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.