کابینت ممبران سفید صدفی

 

کابینت ممبران سفید صدفی

ممبران 6

کابینت آشپزخانه تمام سفید صدفی. یکی از کاندیدا های انتخاب بهترین رنگ کابینت ممبران، رنگ سفید صدفی است. در این مدل حتی صفحه های روی کابینت هم به رنگ سفید کار شده اند. این کابینت به صورت کلاسیک ساده طراحی شده. بوفه های شیشه ای که برای این کابینت طراحی شده، میتونه به عنوان دکور استفاده بشه و وسایل دکوری خودتون رو در داخل این بوفه ها قرار بدید.

کابینت ممبران سفید در آشپزخانه ای روشن با پنجره های بزرگ

یک کابینت آشپزخانه کوچک با طراحی کابینت ممبران سفید صدفی. برخلاف طرح قبلی، این طرح تمام سفید نیست و همون طور که میبینید، صفحه های روی کابینت به رنگ قهوه ای سوخته هستند. هماهنگی رنگ کابینت ها با طراحی زمین آشپزخانه بسیار زیباست. در این مدل هم بوفه های شیشه ای به چشم میخوره. البته تعداد اون ها کمتر از مدل قبلی است.

کابیمت ممبران سفید صدفی با صفحه سرمه ای

یک مدل کابینت ممبران مدرن با صفحه ی رویی سرمه ای! رنگ سرمه ای رو کمتر در کابینت سازی میبینیم. دلیل اون هم تیرگی زیاد این رنگه. همانند رنگ مشکی که در ایران کمتر کاربرد داره. اما در این مدل میبینیم که ترکیب رنگ سرمه ای با رنگ سفید چقدر زیبا و چشم نواز شده. اگر به کابینت های سفید موجود در تصویر نگاه کنین میبینین که این مدل کابینت ممبران از نوع کابینت ممبران براق است.

به کابینت های زمینی در این مدل توجه کنین. دارای انحنای بسیار زیبا و دلنشین هستن. به صورتی که حس ملایمت و انعطاف پذیری رو به ما منتقل میکنه. این مدل جزء مدل های معدودی است که ممبران با طراحی مدرن ساخته شده. البته این مدل میتونه با کابینت روکش رنگ هم اجرا بشه. در انتهای مدل ها، چند مدل دیگه از کابینت ممبران مدرن رو باهم میبینیم.

کابینت ممبران با کمد های قوسی و به رنگ سفید

در این مدل هم مشابه مدل قبلی انحنا وجود داره اما به دلیل اینکه سادگی مورد انتظار در کابینت های مدرن رو نداره، نمیتونیم اون رو مدلی مدرن به حساب بیاریم. اما در کل این کمد دیواری که در آشپزخانه طراحی شده هم بسیار زیباست و هم کاربردی. مشکلی که این طرح داره هم مربوط میشه به رنگ بندی اون. درسته که رنگ سفید صدفی زیباست اما افراط در کاربرد اون احتمالا باعث سردی محیط میشه. چیزی که در این مدل تا حدودی میتونیم احساس کنیم.

کابینت ممبران سفید با صفحه کابینت مشکی

آخرین مدل کابینت ممبران سفید صدفی یک مدل کلاسیک و بسیار زیباست. این مدل کابینت آشپزخانه ایرانی که در تصویر میبینین، انقدر خوب طراحی شده که به احتمال زیاد شما اون رو با مدل های زیبای سایت های خارجی اشتباه میگیرید. در این مدل، جزیره آشپزخانه دارای کابینت است که باعث میشه فضای مفید شما در قراردادن وسایل افزایش پیدا کنه.

دیدگاهی ارسال کنید