کابینت ممبران سفید

 

کابینت ممبران سفید

کابینت آشپزخانه ممبران سفید با بوفه های کلاسیک

کابینت آشپزخانه سفید با جزیره ای بسیار بزرگ و کاربردی. این مدل علاوه بر بوفه های شیشه ای که میتونین از اون ها به عنوان دکور استفاده کنین، دارای دکور های مستقل هم است. در دو طرف آشپزخانه دکور ها رو میتونین ببینین.

کابینت ممبران سفید با طراحی جزیره زیبا

یک مدل کابینت آشپزخانه سفید که اصلا و ابدا حس بی روحی و کسل کنندگی نداره. این مساله به دو دلیله. یک مورد انتخاب رنگ کف آشپزخانه و مورد دوم انتخاب رنگ بین کابینت های دیواری و زمینی. این دو رنگ از سردی سفید کم کردن و فضا رو مقداری متعادل کردن. علاوه بر این، طراحی جزیره در این آشپزخانه هم بسیار زیباست. مدلی که تلفیق طراحی مدرن و کلاسیک است.

کابینت ممبران سفید با بوفه های شیشیه ای و بدون جزیره

به بوفه سمت راست و کابینت های دیواری سمت چپ نگاه کنید. این دو باعث میشن که هم قرینگی شما تا حدودی حفظ بشه و هم فضای خیلی مناسبی جهت قرار دادن وسایل آشپزخانه خودتون داشته باشین. رنگ بندی دیوار ها باعث شده که فضا متعادل بشه.

مشکل این مدل هم اینه که تعداد کابینت ها کمه. درسته که بوفه و کابینت های سمت چپ تصویر فضای مناسبی دارن اما کابینت های دیواری و زمینی تعدادشون اونقدر کم هست که احتمالا شما مشکل کمبود فضا داشته باشین.

عکس آشپزخانه سفید با کابینت ممبران و جزیره

یک آشپزخانه درخشان! از نظر طراحی کابینت ممبران و همچنین سقف آشپزخانه هیچی کم نداره. واقعا زیباست. البته میتونست با توجه به فضای بزرگی که در اختیار داره، از رنگ های تیره تر هم استفاده کنه. اما احتمالا ترجیح مشتری بر این بوده که فقط از رنگ سفید برای این کابینت ها استفاده بشه. ایرادی هم نداره و نتیجه ی کار همونطور که شما هم میبینین، مطلوب و مناسب است.

ممبران 8

کابینت آشپزخانه ممبران سفید با این ورودی خلاقانه و زیبا. این مدل هم مانند بسیاری از مدل های قبلی، دارای بوفه با درب شیشه ای برای قرار دادن وسایل دکوری است. مدتی از بوفه ها در طراحی کابینت خبری نبود اما مجددا سر و کله ی اون ها در این زمینه پیدا شده.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.