کابینت ممبران کلاسیک

کابینت ممبران کلاسیک

ممبران 1

اگر این عکس رو جای دیگری میدیدین، احتمالا فکر میکردین یک آشپزخانه سلطنتی مربوط به چندین سال گذشته است. کلاسیک همینه! اینکه به شما حسِ «بودن» در گذشته رو بده! در اینجا شاهد یک کابینت لاکچری آشپزخانه هستین که با ممبران ساخته شده. هم زیباست و هم با شکوه و مجلله! البته این مدل برای افرادی که دنبال طراحی های مینیمال و ساده هستن، ممکنه زیاد خوشایند نباشه اما طرفداران پروپاقرص خیلی زیادی داره!

کابینت ممبران ترکیب طرح چوب تیره و رنگ سفید با طرح بندی بسیار عالی

ترکیب دوست داشتنی در یک طراحی کلاسیک کابینت ممبران. برای خودِ ما ترکیب سفید و قهوه ای، ترکیبی دوست داشتنی و متناسبه! ترکیبی لوکس که هم در کابینت های کلاسیک و هم در کابینت های مدرن بسیار پرکاربرده. در این مدل هم میبینین که چقدر خوب طراحی شده و ترکیب رنگی این آشپزخانه واقعا میتونه ما رو جذب خودش کنه! از معایبش هم چیزی نداریم بگیم! همه چی عالیه!

کابینت آشپزخانه کلاسیک بسیار زیبا به رنگ سفید و تلفیقی با طرح چوب تیره

یک ترکیب دیگه از سفید و قهوه ای در کابینت کلاسیک برای آشپزخانه ای کوچک. این مدل هم زیبایی های خاص خودش رو داره. میبینین که از سنگ کورین سیاه به عنوان صفحه کابینت استفاده شده. نتیجه هم زیباست. در مدل قبل هم از سنگ سفید برروی کابینت بهره برده بود. پس نتیجه میگیریم برای کابینت های سفید و قهوه ای، از هر دو رنگ سیاه و سفید میتونیم با خیال راحت به عنوان صفحه کابینت استفاده کنیم.

کابینت ممبران کلاسیک با تلفیقی از طرح چوب تیره رنگ

باز هم کابینت آشپزخانه کوچک و ترکیب سفید و قهوه ای. ستون های زیبای این آشپزخانه رو ببینین. واقعا زیباست اما یک عیب داره! در چنین آشپزخانه کوچکی، بهتر بود از ستون هایی کوچکتر استفاده بشه تا فضای کمتری توسط ستون ها اشغال بشه. غیر از این مورد نمیتونیم عیب دیگری از طراحی این آشپزخانه بگیریم. واقعا زیبا و جذاب است.

دیدگاهی ارسال کنید