تعمیر ترک در سینک گرانیتی SMT

[row]

[col span__sm=”12″]

[/col]

[/row]

تعمیر ترک در سینک گرانیتی SMT :

سینک های گرانیتی SMT برای نیازهای آشپزخانه و حمام بسیار مورد توجه قرار می گیرند. آنها زیبا هستند و می توانند در هر کجا که نصب شده باشند، زیبایی به آشپزخانه ببخشند. سینک های گرانیت SMT محکم هستند ولی ممکن است به دلایلی ترک بخورند. به جای خرد کردن آن و خرید یک مورد جدید، می توانید آن را تعمیر کنید. تعمیر سینک های گرانیتیSMT ترک خورده کار چندان دشواری نیست و مقاله زیر به شما چگونگی تعمیر ترک در سینک گرانیتی SMT را نشان می دهد.

مرحله ۱ – سینک را تمیز کنید

قبل از اینکه بتوانید سینک های گرانیتی SMT را تعمیر کنید، ابتدا باید به تمیزکاری سینک بپردازید. اگر سعی کنید تعمیر را بدون تمیز کردن سینک انجام دهید، اپوکسی ممکن است به درستی تنظیم نشده باشد. تمیز کردن سینک قبل از تعمیر نیز می تواند هر گونه خراش سطحی را که ممکن است ایجاد کرده باشد از بین ببرد. پودر تمیز کننده را داخل قسمت داخلی سینک بریزید. آب را کمی گرم کنید تا گرم شود و سپس یک حوله را به آرامی مرطوب کنید.

پودر تمیز کننده را به اطراف بچرخانید. این کار باعث از بین رفتن لکه های آب، روغن، گریس و دانه و همچنین خراش های سطحی می شود. سینک ظرفشویی SMT را بشویید و سپس آن را تمیز کنید. اگر می خواهید خراش های سخت تر را از بین ببرید، از یک پد شستشوی درجه یک استفاده کنید. در حین شستشو باید محکم فشار دهید و دوباره سینک را بشویید. بگذارید قبل از ادامه تعمیر خشک شود.

مرحله ۲ – سینک را آماده کنید

برای تعمیر ترک در سینک گرانیت SMT ترک های موجود در سینک را بررسی کنید. ترک های بزرگتر در سینک های گرانیتی SMT آسان تر هستند ولی ترک های کوچکتر سخت تر. از نوار نقاش برای نوار در امتداد لبه های ترک استفاده کنید. روزنامه ها را در داخل سینک ظرفشوییSMT قرار دهید و نوار آنها را به پایین بچسبانید. این نوار و روزنامه در آنجا وجود دارد که از ورود اپوکسی در بقیه سینک جلوگیری کند. پس از آماده کردن سینک گرانیت SMT، می توانید فیلر اپوکسی را مخلوط کنید. پرکننده اپوکسی به طور معمول در دو نوع عرضه می شود. آنها را مطابق دستورالعمل های موجود در ظرف مخلوط کنید.

مرحله ۳ – ترک ها را پر کنید

پر کردن ترک ها در سینک های گرانیتی SMT می تواند یک فرایند وقت گیر باشد، اما انجام آن کار سختی نیست. برای ترک های بزرگتر، اپوکسی را در آنها ریخته تا زمانی که به سطح برسد. از اسپاتول (قاشقک) پلاستیکی برای پخش آن و همچنین فشار دادن آن به پایین استفاده کنید. از اسپاتول استفاده کنید تا اپوکسی را محکم در ترک ها فشار دهید. همچنین باید با بقیه سینک ظرفشویی SMT پخش شود. در صورت لزوم اپوکسی بیشتری اضافه کنید. پر کردن ترک های کوچکتر می تواند به همان روش انجام شود اما بدون ریختن اپوکسی. در عوض، می توانید از اسپاتول استفاده کرده و اپوکسی را گسترش دهید. کاغذ و نوار را برداشته و اجازه دهید تا اپوکسی چند روز قبل از استفاده از سینک معالجه شود.

 

۲ دیدگاه

دیدگاهی ارسال کنید