سینک ظرفشویی سه کنج یا گوشه

سینک ظرفشویی سه کنج یا گوشه

سینک ظرفشویی سه کنج

– تقریبا تمام فعالیت های انجام شده در آشپزخانه شامل شستشوی سبزیجات، ظروف و دست و غیره درون سینک آشپزخانه است. به همین دلیل است که بسیاری از صاحبان خانه ترجیح می دهند که دارای یک سینک آشپزخانه باشند که بسیار زیبا، کاربردی و راحت باشد.

نوعی از سینک آشپزخانه که اغلب صاحب خانه ها ترجیح می دهند، سینک ظرفشویی سه کنج یا گوشه است.

سینک ظرفشویی سه کنج

سینک سه کنج : استفاده بهینه از فضا

صرف نظر از شکل آشپزخانه شما، سینک آشپزخانه سه کنج یا گوشه ای باعث افزایش کارایی می شود. به ویژه هنگامی که در قسمت راست آشپزخانه شما نصب شده باشد.

با توجه به نیازها و ترجیحات طراحی، می توانید اشکال و اندازه های مختلف را انتخاب کنید. شما می توانید سینک گرد، مستطیلی، و حتی سینک مثلثی پیدا کنید. علاوه بر این، سینک ظرفشویی را می توان از جنس استیل، مس، چینی، گرانیت انتخاب کرد.

طراحی کابینت متناسب با سینک گوشه

سینک کنج می تواند مهم ترین عنصر کلیدی طراحی در آشپزخانه باشد.

برای نصب سینک کنج باید از کابینت گوشه استفاده کرد. در این تصویر کاملا مشخص است. این یک ایده است.

کابینت کنج متناسب با سینک کنج ساخته می شود.

سینک های کنج یا گوشه هم مانند سایر سینک های ظرفشویی هم به صورت توکار نصب می شود و هم به صورت روکار.

ویژگی این نوع از سینک ها این است که دارای انعطاف بسیار بالایی می باشند.

به این معنا که از سینک هایی با هر اندازه و هر تعداد لگن با جنس های مختلف می توان استفاده کرد. استفاده از سینک ظرفشویی مسی  با شیرآلات تیره و سنگ های قهوه ای رنگ بسیار جذاب و فریبنده است.

داشتن یک سینک آشپزخانه کنج ، فضای بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد. این ویژگی در آشپزخانه های کوچک اهمیت بیشتری دارد. چرا که به این معنا است که شما فضای بیشتری دارید.

انتخاب فضای مناسب برای تعبیه سینک سه کنج

بعلاوه قرار دادن سینک در گوشه آشپزخانه به معنای کم شدن نور طبیعی نیست. بسیاری از افراد تصور می کنند که وجود یک سینک کنج موجب می شود تا نور کافی برای شست و شو و انجام کارهای روزانه وجود نداشته باشد.

با این حال، یک راه حل ساده وجود دارد. روشنایی زیر کابینت می تواند مسئله را حل کند.

سینک ظرفشویی سه کنج

فضای زیر سینک گوشه به احتمال زیاد بی فایده خواهد شد. شما نمی توانید از این فضا برای ذخیره سازی استفاده کنید . با این وجود، می توانید یک سینک آشپزخانه  مزرعه را انتخاب کنید تا بیشتر از این فضا استفاده کنید.

منبع:

jchansdesigns

 

 

سینک استیل البرز مدل ۵۴۰ یک سینک دو لگن دارای ابعاد ۸۳٫۱×۸۳٫۱ سانتی متر است که لگن های آن ابعاد ۳۴٫۴×۴۲ سانتی متر و عمق ۱۶٫۵ سانتی متر دارند. ورق به کاررفته در این محصول فولادضدزنگ ۳۰۴ است که ضخامت ۰٫۸ میلیمتر دارد.

ضمانت سینک ظرفشویی استیل البرز ۵۴۰

۲ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش

2 نظر در “سینک ظرفشویی سه کنج یا گوشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.